Hikayemiz

Eskidikçe değerlenen bir hazine

Eskidikçe Artan Değerler Üretmek

Zamanın etkisiyle eskimeyen, kullananla birlikte ortak tarihi olan bir tanıdığa dönüşen değerler üreten bir marka olma hayaliyle çıktık yola. Yola çıkarken yanımıza doğa ananın en değerli çocuğunu aldık. Onu sevgi ve şefkatimizle, ustalıkla şekillendirdik. En kıymetli dostlarımızın hayatlarına yıllarca güzellik ve doğallık katacak yeni değerler yarattık.

Ahşaba Modern Yorumlar Katmak

Her ahşabın, ahşap olmadığını biliyoruz. Tek parça, kimyasal işlem görmemiş ahşapları alıyor; dokusunu bozmadan kendimiz fırınlıyor, neme karşı dayanıklılığını da doğal yağla sağlıyoruz. Tek parça ahşap mobilyalarımız bu yüzden bu kadar özel, çünkü hammaddesinden itibaren her aşaması doğal tıpkı tabiat ananın kucağındaki mis kokulu ağaçlar gibi...

Doğaya ve İnsana Saygı Duymak

Hiç bir sebep için hiç bir canlıya zarar veremeyecek kadar doğaya aşığız. Bilinçli ahşap tüketimiyle orman yüzeyinin yenilendiğini ve ekolojik dengenin daha kısa sürede kurulduğunu bilerek üretim yapıyoruz. Yüzde yüze yakın oranda geri dönüşümlü ürünler üretiyoruz. Sağlık açısından riski olmayan, fizyolojik ve psikolojik açıdan sağlıklı hissettirecek, alternatifinin olmadığı bir malzemeyi hayatlara kazandırıyoruz.

Ahşabın doğallığını MACart yaratıcılığıyla buluşturuyoruz.