Yaşam Alanlarında Ahşap Seperatör Kullanımı

2019 dekorasyon trendi, önceki yıllarda olan tek tarz anlayışından, birçok tarzın bir arada bulunduğu yaşam alanlarına döndü.

Tek tip renk ve modelden ziyade yaşam alanlarınızda oluşturacağınız farklı desenlere sahip ürünler, yaşam alanlarınızın daha özel görünmesini sağlayacak. Bu sene kırmızı renk koltuğun yanında, tamamen kontrast olan lacivert berjer kullanımı yapmanız bile mümkün...

"Ben doğallık ve bütünlükten hoşlanıyorum ama trend olan dekoratif ipuçlarını da yaşam alanlarında kullanmak istiyorum" diyorsanız, masif seperatörler tam sizin için. 

Odanızın istediğiniz bir köşesinde seperatör kullanımı yaparak iki farklı alan ve iki farklı tarz oluşturabilirsiniz. Örneğin iş yerinizde kullandığınız modern tarzda makam mobilyalarınızın yanına konumlandıracağınız masif bir seperatörle size özel yeni bir alan elde edebilir, rustik tarzla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ya da salonunuzda kullanmak istediğiniz kitaplığınızı, masif seperatör yardımıyla bütünlükten uzaklaştırabilir, salon içerisinde daha sıcak ve doğallığın hakim olduğu bir alana sahip olabilirsiniz.

Siz hayal edin, MACart Designo ekibi olarak hayallerinizi biz gerçekleştirelim...