Mermer ve Ahşabın Birlikte Kullanımı

Değişen ve gelişen dünya alışkanlıklarının bizi, yaşam alanlarında doğal dekorasyon önerilerine yöneltmesi, doğal taş ve masif gibi doğal ürünlerin sıklıkla kullanılmasını beraberinde getirdi. 

Mutfak dekorasyonundan banyoya, yatak odalarından salonlara, çalışma alanlarından, dış mekana kadar birlikte kullanabileceğiniz mermer ve masif, dekorasyonda doğal bir görünüm sağlamasıyla beraber, modern ve sofistike bir yaklaşım da sergilenmesine sebep oluyor. 

Bu sene mutfaklarda, tezgah arası olarak adlandırılan, üst dolap ve tezgah arasında bulunan duvarda, krem-gri damarlı mermer kullanılırken, tezgah veya dolap kapaklarında masif ürünlerin kullandığını sık sık görmeye başladık. Eğer büyük bir mutfak alanına sahipseniz, masif tercih edilen dolap kapaklarının yanı sıra orta adanızın tezgahını damarlı ve natürel görünüme sahip mermer kullanımı yaparak, şık ve modern bir hava yaratabilirsiniz. 

Banyolarda duvardan duvara mermer görünümü bu sene trendler arasında olan bir başka dekorasyon önerisi. Bizce duvardan duvara mermer kullanımı yapmak yerine, sadece banyo dolap tezgahında mermer kullanımı yapmak, bununla birlikte duvarlarınızda masif dekoratif raflar veya belirli bir bölgede konumlandırılan masif sehpalar kullanmak banyonuza daha samimi bir hava katacaktır. 

Ofis ve çalışma alanlarınız için tercih edebileceğiniz, özel tasarım mermer-masif kitaplıklarla, modern ve sofistike bir ortamda çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. 

Güncel dekorasyon önerilerinden yararlanmak ve özel tasarımların hayat bulması için bizimle iletişime geçin!