2021 MOBİLYA TRENDLERİ

Mobilya trendi

2020 Yılını geride bıraktığımız şu günlerde mobilya trendlerinde ne gibi değişiklikler oldu ve bu sene yaşam alanlarımızda dekorasyon tercihimiz nasıl olmalı hadi birlikte inceleyelim…

Zorlu geçen bir yılın ardından elbette sakinlik ve minimalist yaklaşım tarzı ev dekorasyonumuzda da önemli bir yer edindi.

2021 yılında yaşam alanlarımızda çok renkli ve avangart tarz mobilyaları görmemiz pek mümkün olmayacak. Bunların aksine günlük stres ve karmaşadan uzaklaşabileceğiniz daha sakin ve dinlendirici pastel tonlar ile doğal ürünlere dönüş başladı.

Kahverengi renginin insan psikolojisindeki rahatlatma etkisi yaşam alanlarımızda bolca karşımıza çıkacak. Doğal içerikli mobilyalarla birlikte duvar renklerinde çok daha sakin ve pastel tonların kullanımı, oturma grupları ve diğer tüm mobilyalarda karşımıza çıkacak yuvarlak hatlar ev içerisindeki sakinliği koruyacak türden. Duvarlarınızı renklendirmek ve alanlarınıza ahenk katmak amacıyla kullanacağınız duvar dokumaları da bu sene için trend olacak ürünler arasında gösteriliyor.

Abartısız ve gösterişten uzak, sakinliği ve minimalist yaklaşım tarzını benimseyen 2021 mobilya trendlerine MACart Designo ürünlerini biz çok yakıştırdık.

Sizde kendi tarzını yansıtmak ve 2021 mobilya trendlerini yakalamak için showroomlarımızı ziyaret edebilir, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz..

Etiketler: masif
Aralık 28, 2020
Listeye dön